Jeep Wrangler: motor stottert bij een constant toerental

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1994, Brandstof: Benzine, Motorcode: 2,5L

De motor van mijn Wrangler 2,5L stottert als ik met een constant/stationair toerental rijdt, ook als je stilstaat en bijv. de motor op 2000 toeren laat draaien begint ie te sputteren/stotteren, geef je weer gas pakt ie weer goed op.
Ik heb de bougies de map sensor, ecu(Computer), brandstoffilteren vervangenen heb de sensor op het vliegwielhuis schoongemaakt. helaas allemaal zonder resultaat. Heeft iemand nog een idee of suggestie

Geplaatst door

snooker

75 km

al 18 jaar lid

Reacties

Bougiekabels al vervangen?
Hans4040 123.030 km Reageer
Nee nog niet, Stationair draaiend loopt de motor wel mooi rond. alleen bij een wat hoger toerental begint de motor na een aantal seconden te sputteren.
Volgens de garage meting krijgt op dat moment te veel brandstof

Alvast bedankt
snooker Topicstarter 75 km Reageer
heb je een stroboscoop of neon lamp???zo je even op je bougiekabels zetten en gas geven en kijken of de lamp konstant flikkert of hapert,elke kabel effe pakken kun je uitsluiten of het stroom of brandstofprobleem is
Ga ik ook proberen
snooker Topicstarter 75 km Reageer
Bougiekabels rotor en verdeelkap vervangen. probleem lijkt opgelost
snooker Topicstarter 75 km Reageer
Helaas na 2 ritten is het probleem weer terug (liep dus 2 dagen goed)
Inmiddels vervangen; bougiekabels, rotor, verdeelkap, map sensor, ecu (computer), brandstoffilter, sensor op vliegwielhuis schoongemaakt.
Als de motor stationair draait op bijv, 1500 toeren loopt hij goed en begint ineens te stotteren dit is dus ook het geval als je rijdt.
Heeft iemand nog een idee
Alvast bedankt
snooker Topicstarter 75 km Reageer
ik denk dat jij niet de goeie bougie's erin hebt zitten zeer gevoelig bij deze auto,bel eens even de dealer voor de juiste bougie's en elektroden afstand
Bougies nogmaals gecontroleerd geinformeerd over de elektroden afstand moest 0,035 inch zijn.
Helaas geen resultaat
snooker Topicstarter 75 km Reageer

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Jeep Wrangler of stel zelf een nieuwe vraag.