Hallo.
Ik ben van plan om bij deze wagen de achterveren te vervangen door een paar zwaardere. Dit in verband met een caravan die hij mee moet nemen. Nu zakt de auto door en raakt soms de verkeerdrempels.
De hulveerleverancier heeft ze in zijn programma. Mijn vraag is; breng ik geen remdrukbegrenzer in de war of moet daar wat aan vervangen of afgesteld worden?
Heeft deze moderne auto een koerscontrolesysteem tegen uitbreken of zo dat ook van slag kan raken? Uw tips en adviezen worden gaarne tegemoet gezien.
Vriendelijk dank.
Han.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Kia CEE D of stel zelf een nieuwe vraag.
De caravan echter zal voor zijn eigen beremming zorgen.
Het grote risico wat je gaat lopen door te stellen is. Te veel remkracht op de achterwielen in onbelaste toestand met de kans op blokkeren.(uitbreken)
Ondanks de hulpveren is de kogeldruk heel belangrijk. Deze mag niet te laag of te hoog zijn. (Wegen met een personenweegschaal) in de juiste stand.