Kia Pride: motor slaat niet aan

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1998, Brandstof: Benzine, Motorcode: 1300

Ik heb hier een kia pride die wil niet aanslaan, bobine gemeten is ok, stroomverdeler met impulsgever uigewisseld, branstofpomp werkt ook, tijdens het starten heb ik gemerkt dat bobine er maar een keer vonkt en daarna niks meer, eerst dacht ik dat iets met start onderbreker( IMMO) is maar als ik h'm tweede kontact zet zie ik dat IMMO lampje eerst oplicht daarna dooft het weer, hierbij kan ik concluderen dat IMMO goed werkt of zit ik ernaast ?.

Geplaatst door

carprotec

1.850 km

al 22 jaar lid

Reacties

zit een zekering bij de accu,een stekker met een draadje er in, doorverbinden en nog eens kijken of ie aan wil slaan
honda harry 540 km Reageer
Ja dit heb ik uitgebrobeert, zekering uit gehaald en rechtsreeks door verbonden maar zonder succes.
carprotec Topicstarter 1.850 km Reageer
Hoi, deze modellen hebben als kwaaltje dat de immo niet goed meer werkt als het koud is buiten. Klinkt raar maar het is geen fabeltje, de printplaat schijnt hier slecht op te reageren. Duur grapje by the way
Patrickkia hoe kan achter komen dat IMMO defect is ?
carprotec Topicstarter 1.850 km Reageer
Uitlezen met de tester op het moment dat hij niet aanslaat. Als het goed is gaat je immo lampje ook branden of knipperen op het moment dat hij het niet doet. We hebben zelf ook weleens noodoplossingen toegepast zoals het inpakken van het immo kastje of de fohn erop houden. suc6
IMMO is een startonderbreker? Ik dacht dat dat een noodrijvoorziening is, staat tenminste zo in het boekje. Overigens had niet willen starten bij mij niks te maken met de IMMO. Bougiekabels vervangen en start weer als vanouds.
immo : Immobilizer: startonderbreker

Klopt idd helemaal van het warm maken, haal hem los, neem hem in de hand en je zult zien dat ie het gewoon doet.
hebben meer Kia's last van niet alleen de pride
C.Jonker 15.800 km Reageer
Waar zit dat ding dan? Misschien wel handig om te weten als het ooit gebeurt. Ben niet al te bekend met Kia, is mijn eerste.
het is even lang geleden maar toen die tijd uitgelezen blijkt computer kapot,
gebruikte computer kost ongeveer 300 euro inclusief immo dat is het niet waard
ik heb voor 50 euro aan sloop verkocht.
carprotec Topicstarter 1.850 km Reageer

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Kia Pride of stel zelf een nieuwe vraag.