Hallo, mijn 3e remlicht doet ´t dus sinds kort niet meer, nu vind ik dat zonde en ´t maakt de auto oud(er)!
-
Nu heb ik nog een stationwagen en heb sneaky de lichtunits omgezet, geen resultaat dus, zekeringen waarvan ik zo kan kezen die van toepassing zouden kunnen zijn hebben ook andere functies die ze aansturen en die doen ´t dus wel.
-
Ik heb ook al eens een Y.gehad met hetzelfde euvel, misschien omdat dit een SW is en de bedrading meer te lijden heeft, ik weet ´t niet vanwege de verwerking in meen ik de achterklep??!
-
Wellicht kent iemand dit probleempje en/of heeft ´t zelf mee gemaakt en weet mij te vertellen wat wijsheid is eens wat nader aandacht aan te besteden, de meeste mensen zullen geneigd zijn op de vaste plekken te kijken, iemand die aardig thuis is in (o.a.) lancia zal misschien beter en meer weten.
-
Ik hoor het graag, bedankt alvast!!!
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Lancia Kappa of stel zelf een nieuwe vraag.
Misschien een draadbreuk in de doorvoer van de bedrading in de achterklep.
Hans
16 jaar