Land Rover Range Rover 1994: Elektrische ramen weigeren

Bouwjaar: 1994

Soms doen de elektische ramen het niet, en later op onverklaarbare wijze opeens weer wel. is dit een bekende storing?

DodgeDriver

Geplaatst door DodgeDriver PRO , lid sinds 20 jaar geleden

2 Reacties

DodgeDriver PRO, 18 jaar geleden

na het demonteren van het dashboard voor de kachelradiateur te vervangen doet alles het weer prima, misschien een slechte verbinding ofzo ergens gezeten?

Meester, 18 jaar geleden

Ik heb hetzelfde met een Rover 820Si van productiejaar 1995. Aaangezien vaak dezelfde onderdelen werden gebruikt vraag ik me af of er een zwak onderdeel tussen; relais?

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Land Rover Range Rover of stel zelf een nieuwe vraag.


Gesponsord

Met een groots assortiment in de beste auto-onderdelen, aanbiedingen en merken vind je altijd een optimale mix tussen A-merken en aanbiedingen. Voor iedere automobilist weet Carpardoo de juiste auto onderdelen of auto-accessoires te vinden.