Wij zitten al erg lang met een probleem dat onze range rover niet start en willen hem graag aan de praat krijgen en verkopen! We hebben hem zo gekocht dua weten niet wat er is gebeurd toen hij nog liep
Er is een elektra specialist bij geweest en die heeft gezegt dat de startblokkering er op blijft staan en de injectoren niet inspuiten hij denk zelf het deurslot omdat deze niet werkt met de centrale vergrendeling maar dat betwijfel ik weet iemand hier misschieb raad mee ???
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Land Rover Range Rover of stel zelf een nieuwe vraag.
Opnieuw inleren van de motor ecu is dan voldoende.
Het kan natuurlijk ook iets anders zijn, maar dit is te proberen.
Autobedrijf Bouman uit wijk en aalburg kan hier eventueel wel verder mee helpen. Wij ook, maar we zitten wel wat verder weg.