Ik heb zo'n verrijdbare hydraulische krik.
Voorheen plaatste ik veelal de bij de auto geleverde krik onder de daarvoor aangegeven plaatsen.
Nu met die krik wil ik 'm liever niet op die plekken plaatsen omdat je dan de opstaande rand indrukt.
Wil 'm liever ergens onder een van de draagarmen plaatsen maar weet niet wat nu de beste plek is.
Waar kan ik dat schaaltje van de krik nu het beste onder zetten om b.v. de linker voorkant op te krikken zonder iets te beschadigen en gemakkelijk aan het wiel te kunnen werken.
Mazda 323F hatchback 2.0DITD
Ouwe werkhandschoen er tussen.......
Ik gebruik nu een plek op het subframe, de krik omvat daar net twee bouten die een weing uitsteken waardoor ik het gevoel krijg dat het niet weg kan glijden want daar heb ik het niet zo op.
Wanneer die op hoogte is zet ik er voor ale zekerheid nog een stel uitzetsteunen bij.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Mazda 323 of stel zelf een nieuwe vraag.
Goede morgen Conrad .Onder de wagen zit meestal een subframe , neem daar een hoek van om hem te ondersteunen, vlak achter het voorwiel. Succes
Puntbuild
speed28.930 km