auto
close

Word Nu Gratis Lid van Problemcar.nl! 🚗💡

👉 Waarom lid worden?

Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!

Gratis lid worden

Mazda 3: Mazda 3 (2006) 10 piepjes na starten

Bouwjaar: 2006, Brandstof: Benzine, Motorcode: 1.6

Goedemiddag luitjes,

hier even een vraagje. Afgelopen zaterdag heb ik mijn Mazda moeten starten met startkabels, omdat hij niks meer deed. Sindsdien krijg ik binnen een halve minuut na het starten ongeveer 10 piepjes (van de boordcomputer??) te horen. Ik heb geen idee wat dit betekent, kan iemand me helpen??
Zou kunnen dat de accuspanning nog laag is/zekering stuk? Of zou het kunnen dat het een signaal is, omdat mijn asbakverlichting stuk is??

Zou zeer dankbaar zijn bij de oplossing!
Alvast bedankt voor de moeite...

Geplaatst door

Sjonnie1983 +0

al 12 jaar lid

Reacties

Als ik me niet vergis heeft dit te maken met een storing in het airbagsysteem. Even alle foutcodes wissen.

hyundai +0

12 jaar

Dan zou het airbaglampje op het dashboard ook moeten branden, toch? Is er achteraf iets ingebouwd wat door de lage accuspanning raar gaat doen?

Harald1980 +0
badge

12 jaar

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Mazda 3 of stel zelf een nieuwe vraag.