Ik heb een probleem met een c klasse van 1994 met een 2.8 (6 cil) die op 4 cil loopt
bougie's vervangen maakte geen indruk bleek bobine defect vervangen motor liep perfect 600km verder zelfde probleem en ook zelfde bobine nieuwe geplaats probleem is niet opgelost comp. uitgelezen geeft indedaad ontst. probleem aan gewist maar probleem blijft wat kan dit wezen
[quote=Chanmaster]Ontstoringscondensator vervangen. Bevind zich op de plus van de bobine naar massa toe.
Succes[/quote]
waar dient deze Ontstoringscondensator voor chanmaster......? zou dit het probleem zijn waarom de auto op 4 cilinders draait..
''je vind jezelf toch een technicus''
paul,
[quote=paulkelder][quote=Chanmaster]Ontstoringscondensator vervangen. Bevind zich op de plus van de bobine naar massa toe.
Succes[/quote]
waar dient deze Ontstoringscondensator voor chanmaster......? zou dit het probleem zijn waarom de auto op 4 cilinders draait..
''je vind jezelf toch een technicus''
paul,[/quote]
Komt vaker voor, zal de laatste ook niet zijn.
Geert
[quote=Santa]Volgens mij heb je MEER kans op succes met vervangen van bougies en/of bougiekabels.
Uiteraard EERST maar ff laten meten op de scoop.[/quote]
Natuurlijk Santa, normaal zet ik er de osciloscope op om de onsteking zichtbaar te maken maar online gaat dat een beetje moeilijk. Ook over die apparatuur heb ik meervoudig beschikking.
Wat we hier aan het doen zijn is puur theoretisch waardoor er vaak meerdere opties komen. Niks mis mee hoor!
Geert
probleem gevonden helaas bleek de computer defect eindtrap ligt er uit wie heeft er nog een liggen
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Mercedes-Benz C-Klasse of stel zelf een nieuwe vraag.
Ontstoringscondensator vervangen. Bevind zich op de plus van de bobine naar massa toe.
Succes
Chanmasterbuild
speed470 km