Mercedes-Benz V-Klasse: blower blaast slecht

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2001

V-klasse met airco waarvan de blower slecht blaast motor is nieuw interieurfilter is eruit (zal al wel eens iemand mee bezig zijn geweest)
iemand ervaring mee ??

Geplaatst door

Thascorp

245 km

al 18 jaar lid

Reacties

zet eens een raam open,en kijk of hij dan beter blaast(kan zijn lucht niet kwijt)
Heb zelf wel eens een paar gaaten onder de dubbelecab. gemaakt.

michel7792

265 km

Draait de blower in de juiste richting ??? misschien schade gehad of vorige monteur heeft een fout gemaakt, ik heb dit een keer op een training gehad, je kijkt er zo over heen motor maakt veel toeren maar blaast slecht.

succes Marcel

spanbandje

2.620 km

[quote=spanbandje]Draait de blower in de juiste richting ??? misschien schade gehad of vorige monteur heeft een fout gemaakt, ik heb dit een keer op een training gehad, je kijkt er zo over heen motor maakt veel toeren maar blaast slecht.

succes Marcel[/quote]
Ga dit volgende keer proberen allen hij blaast wel een beetje dat vind ik vreemd... volgens mij draait de motor van een sprinter de andere kant op idd..

ThascorpTopicstarter

245 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Mercedes-Benz V-Klasse of stel zelf een nieuwe vraag.