heb hier een mercedes-benz W203 320 en heb een probleem met de klimaat control hij leidt namelijk een eigen leven. De kachel blaast zowel koud als warm en de kachelmotor blaast dan wel en dan niet en blaast zelfs als de auto van contact af is. Heeft iemand dit probleem ooit gehad, zo ja wat was de oorzaak. Ik heb zelf het vermoeden dat de weerstand van de kachelmotor stuk is.
m.v.g. jan
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Mercedes-Benz C-Klasse of stel zelf een nieuwe vraag.
Hallo Jan
ik zou bij een dealer even navragen of ze willen checken of er nog KDM akties op jouw auto open staan, het klinkt verdacht veel op een probleem wat in de eerste serie 203,s gezeten heeft en waar een terugroep aktie op geweest is,als er geen akties open staan is de regeleenheid verdachte nr 1(regeleenheid zit in bedienings paneel)
rene9492build
speed665 km