Mercedes-Benz 412: knipperlichten

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2000, Brandstof: Diesel

waar kan ik het relais vinden van de knipperlichten van een camionette mercedes type 412D?er werk geen enkele richtingsaanwijzer meer,en ook de 4knirpperlichten doen het niet meer.zitten er nog meer zekeringen ergens dan onder de stuurkolom?mijn dank.

Geplaatst door

dobbelaere alex

340 km

al 17 jaar lid

Reacties

de relais zit achteraan de zekingkast dacht ik als ik het goed voor heb zit de zekeringkast ook rechtstreeks ingeplugd aan de hendel voor de pinkers en de ruitenwisser .
Of is dit bij uw model niet zo?
ja inderdaad,alles daarop ingeplugd.ik dacht eerst dat ze onder de bestuurderszetel zaten links.daar bevinden zich ook 3 relais en drie zware zekeringen.doch dit zal er blijkbaar nieks mee te maken hebben.alvast van harte bedankt.probleemopgelost
dobbelaere alex Topicstarter 340 km Reageer

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Mercedes-Benz Sprinter of stel zelf een nieuwe vraag.