👉 Waarom lid worden?
Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!
Onlangs is de elektonica van de automaat kapotgegaan en vervangen. Garage geeft aan dat het parkeren op de hellingbaan bij mijn huis het probleem zou kunnen zijn. Auto staat dan schuin naar achter (neus naar voren). Zet bij parkeren de voet op de rem en zet de automaat vervolgens in de P-stand. Daarna voet van de rem. Gebruik geen handrem.
Enig idee of deze wijze van parkeren de oorzak van het elektronica defect kan zijn danwel advies om op een ander wijze de auto te parkeren?
Gr. Rob
Paulmichiel, volgens mij zegt hij dat hij de parkeer- of handrem niet gebruikt, maar alleen het gewone rempedaal alvorens de auto in zijn P te zetten. Als hij zijn voet van de rem haalt hangt de auto dus op de P-pen zeg maar. Of dit schade veroorzaakt weet ik niet.
Gr. Roel
Ja , volgens mij ook.
Waarom geen parkeerrem?
Sorry leesvoud -:))
Zal geen elektronische schade geven maar goed voor het mechaniek is anders. Toen ik nog een MB automaat reed, standaard bij het aankomen rijden voetrem bedienen en dan pook in P.
En zo hoort `t ook.
allen met vorst is het niet verstandig om de parkeerrem te gebruiken,
maar dan zou ik de auto toch horizontaal zetten.
mvg,
Hans.
heren,
Dank voor jullie tips. Ik weet nu hoe voortaan te parkeren op de hellingbaan.
Gr Rob
18 jaar
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Mercedes-Benz 200 of stel zelf een nieuwe vraag.
Neen dit kan niet. Je doet het goed, eerst parkeerrem erop en dan pas in P. Niets in de bak kan hiervan kapot gaan.
18 jaar