mijn mercedes W107 560SL,wil met koude motor niet starten,als ik wat startup bij de luchtfilter inspuit dan start hij wel,ik moet de motor dan wel warm laten draaien anders slaat jij weer af,als de motor warm is dan loopt hij weer normaal en wil hij ook op de normale manier starten, weet iemand wat hier het probleem is???
Geplaatst door dennissl , lid sinds 10 jaar geleden
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Mercedes-Benz S-Klasse of stel zelf een nieuwe vraag.
Met een groots assortiment in de beste auto-onderdelen, aanbiedingen en merken vind je altijd een optimale mix tussen A-merken en aanbiedingen. Voor iedere automobilist weet Carpardoo de juiste auto onderdelen of auto-accessoires te vinden.
2 Reacties
geertsolie, 10 jaar geleden
Zou koudstart sproeier kunnen zijn. Heb zoon probleem al eens bij porsche gehad. Lag hier aan de temp sensor die de koudstart bediend. Misch dat dat de oplossing is. Weet dit wel niet zitten bij dit model. GRTS
willy9 PRO, 10 jaar geleden
doet er niets mede
gr