👉 Waarom lid worden?
Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!
DAG,in het 1ste gedeelte van de uitlaat(vanaf motor tot halfweg)is er een rammelend lawaai in de pot,bij navraag zou dit de catalisator zijn,ziet er buitenuit nogthans goed uit.Kost 350euro ?Ook word gezegd dat ze soms de buis openzagen ,het binnenste eruit stompen en terug dicht lassen.
Weet iemand er meer over.Graag informatie?
BEDANKT.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Mercedes-Benz 220 of stel zelf een nieuwe vraag.
katalisator bij binnenste eruit stompen krijgt u hem niet meer door de keuring en natuurlijk ook geen schrootwaarde(aftrek op nieuwe)bij vervangen door nieuwe katalisator bij mercedes en nog een goede raad blijf af van die namaak uitlaten , levensduur en geluid is anders -prijs bepaald kwaliteit 't is maar wat u er voor over hebt
14 jaar