Geachte forum leden,
Ik tank altijd Esso super plus 98, maar iemand had zeer goede ervaringen met shell V power en ik heb me laten overhalen.
Heb nu 2 tankjes V power getankt en heb wel het idee dat de auto wat voordeliger rijdt, en iets meer pit heeft.
Wie heeft ervaringen met V power en wat lijkt jullie de beste keuze, want je leest op internet verschillende verhalen ( de ene looft het de ander kraakt en af)
Lees ook dat V power een te sterk reinigend effect heeft en dat je daardoor weer moterschade krijgt?
Ben benieuwd hoe jullie er over denken.
Met vr groet,
[quote=D1852]Geachte forum leden,
Ik tank altijd Esso super plus 98, maar iemand had zeer goede ervaringen met shell V power en ik heb me laten overhalen.
Heb nu 2 tankjes V power getankt en heb wel het idee dat de auto wat voordeliger rijdt, en iets meer pit heeft[/quote]
Je zegt het goed ''het idee'' het is slechts een illusie, precies wat de heren van shell graag wilden bereiken....[url=http://imageshack.us][img]http://img255.imageshack.us/img255/9406/...[/img][/url] Dat het werkt heeft zich in dit topic bewezen... Welkom bij de club.
Gr. paul
doetme weer aan die reclame denken
vrooop
en waarom altijd voor op
die anderen zijn niet trager
V(al) power
minder vermogen is minder prestatie is minder verbruik
is t eindelijk toch duidelijk waarom t zuiniger is
Mercedes adviseerd 98RON, op dat octaangetal is de boel afgesteld.
Het lijkt mij dus gewoon het beste als je dat tankt, want daar loopt de auto het beste op.
mvg,
Hans.
Heren,
aangezien ook in dit geval de topictarter, D1852, weer niets van zich laat horen ,
lijkt het mij beter om deze discussie te sluiten.
mvg,
Hans.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Mercedes-Benz C-Klasse of stel zelf een nieuwe vraag.
V power heeft vooral een reinigend effect in je beurs...
Cor1822build
speed10.080 km