Mitsubishi Carisma 2001: binnenverlichting

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2001, Brandstof: Benzine, Transmissie: Handgeschakeld, Motorcode: 4G92, Motorinhoud (cc): 1600, Vermogen (kw): 73

zekering motorruimte nagekeken en lampjes vervangen maar hij doet niks

Geplaatst door

huubske1952

715 km

al 12 jaar lid

Reacties

Schakelaar verkeerd staan ?
Reageert op geen enkele deur ?
kaleido 1 158.565 km Reageer
Kaleido bedankt binnenverlichting doet het weer , was een kabeltje los van de asbakverlichting maar nu zag ik dat het lampje ook kapot was .
Alleen als je de deuren opendoet doet de binnenverlichting het niet tevens doen de lampjes het ook niet van de klok hoe kan ik die vervangen kaner niks over vinden .
huubske1952 Topicstarter 715 km Reageer
probleem was opgelost de binnenverlichting deed het weer maar na twee dagen weer niet dus laat ik het maar zo in ieder geval bedankt groetjes Huub
huubske1952 Topicstarter 715 km Reageer

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Mitsubishi Carisma of stel zelf een nieuwe vraag.