Op 21 november olie ververst en en oliefilter vervangen. Volgende dag toen de motor warm was en ik hard remde flikkerde het controlelampje van de oliedruk. Uiterst rechts op het dashbord. Normaal altijd 5,1 liter nu 4,3 liter gebruikt in de garage.
Garage heeft olie gecontroleerd en de aansluiting van de sensor onderaan.Volgens hen niets aan de hand.Lampje bleef echter opflikkeren bij harde remmen.Hun diagnose sensor vervangen.
Mijn diagnose. Te weinig olie waardoor bij remmen de olie naar een kant wegklotste. Een halve liter olie toegevoegd. Daarna een dag geen problemen bij een afstand van 60 km.
Vervolgens ruim 100 km gereden en op het laatste stuk ging bij remmen het oliedruklampje weer even branden bij hard remmen.
Vraag: nog wat olie toevoegen of ligt het ergens anders aan?
Ik krijg graag advies. Zeer bedankt.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Mitsubishi Space Wagon of stel zelf een nieuwe vraag.
Oliefilter vervangen , werkt misschien niet goed.
Voor de olie en filter wissel geen problemen ?
Remolie ook op niveau ?