Mitsubishi Pajero: Pook in 4wdbak afgebroken in lage gearing sperstand

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1996, Brandstof: Diesel, Motorcode: 2,5 tdi

Beste lezers,

De schakelpook van mijn 4 wdinrichting is afgebroken in de lage gearing-sperstand.
Aangezien ik in Portugal woon en er hier niet zo veel (goede) dealers zijn, wil ik advies vragen hoe ik de bak in elk geval eerst weer in de normaalstand krijg. ( Sowieso woon ik een beetje afgelegen )
Ik heb zojuist het draaipunt/deksel losgeschroefd en het euvel geconstateerd, het afgebroken stuk verwijderd; maar ik krijg geen beweging in de schakelschuif.
Hoewel ik in mijn hollandse leven monteur was, weet ik niet zeker in welke toestand ik de 4 wdbak mag/moet schakelen: m.a.w. moet de gewone bak in Neutraal , is het beter of de motor te laten draaien ivm met hydrauliek.


Bij voorbaat dank!

Geplaatst door

Fruticultor

55 km

al 17 jaar lid

Reacties

als je t deksel dr af hebt
kan je m dan niet lassen
anders rustig laten rollen en proberen om m in hoge gearing te krijgen

CARS&MOTORS

39.205 km

Het is gelukt, bedankt Jerry!

FruticultorTopicstarter

55 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Mitsubishi Pajero of stel zelf een nieuwe vraag.