Mitsubishi Colt: versnellingsbak problemen

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1994, Brandstof: Benzine, Motorcode: 1.6

Ik heb sinds kort problemen met mijn versnellings bak, ik kan er bijna niet meer mee rijden, maar wanneer ik de motor uitzet, kan ik alle versnellingen soepel pakken. Wat nu? Moet ik een nieuwe versnellingsbak laten plaatsen en hoeveel gaat me dit geintje kosten?

Geplaatst door

emmetje01

65 km

al 17 jaar lid

Reacties

Dit lijkt mij in de koppeling te zitten die niet goed vrij komt.

Hans
Hans4037 27.095 km Reageer
je gaf net al aan weinig verstand te hebben van auto s dan is het ook lastig om je vanaf hier te helpen het probleem kan hem a in de bak zitten en b in de koppeling je zal even naar de garage moeten gaan om diagnose te stellen en aan de hand daarvan kan de prijs bepaalt worden
poppekast 8.850 km Reageer
Aangezien ik totaal geen verstand van auto's heb, tis een oud beestje, is het dat nog wel waard? heb nogal wat garage bezoeken achter de rug, dan is het dit en dan weer dat. enig advies?
emmetje01 Topicstarter 65 km Reageer
ja dat lijkt me idd het beste. iig bedankt.

Monique
emmetje01 Topicstarter 65 km Reageer
Iemand zal toch even een diagnose moeten stellen. Als het de koppeling is zou je dat nog wel kunnen laten doen.

Hans
Hans4037 27.095 km Reageer
Zal idd maar een diagnose laten stellen, dat weet ik iig waar ik aan toe ben. Dank je.
emmetje01 Topicstarter 65 km Reageer
Zet de auto op een vlakke weg,motor uit,versnelling in z'n 1e,handrem los,koppeling ingetrapt,voet van de rem en dan gaan starten,als je voelt dat de auto op het moment van starten iets naar vooren rijdt,dan komt de koppeling niet goed vrij,maar dit werkt alleen als de koppeling echt slecht is.
ricky 55.575 km Reageer

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Mitsubishi Colt of stel zelf een nieuwe vraag.