Nissan Micra: Accu leeg, lampjes branden zonder sleutel in contactslot?

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1988, Brandstof: Benzine

Hallo

Sinds gisteren is mijn accu leeg. als ik hem overstart en er staat spanning op het systeem dan loopt de motor goed, maar hoor ik wel een 'zoemend' geluid.

zet ik de motor uit, dan blijven de controlelampjes van de olie en accu schemeren (en nu is de sleutel UIT het contactslot)

help help

Groeten, Sjoerd

Geplaatst door

CTIS

3.390 km

al 18 jaar lid

Reacties

dynamo wel goed??? laadt voldoende bij anders denk aan kortsluiting ik zou beginnen met een nieuwe accu mits de dynamo goed bijlaadt

Dennisddbn

385 km

Waarom de accu vervangen als de lampjes blijven branden als het contact uit is??? Kan je dat verklaren Dennis???? Dit lijkt mij niet aan de acccu te liggen. Moet er eens een schema op naslaan maar ik denk toch eerder aan de dynamo.

Ton

Nissanwielmonteur

15.455 km

ja ze branden niet echt, ze schemeren een beetje..

CTISTopicstarter

3.390 km

wat gebeurt er als je bedrading van de dynamo los maakt ,brand dan het lampje nog vlouw?
hans

hansfw

430 km

Hey Hans,

Ik heb de bedrading losgemaakt en nu brand het lampje niet meer. Hij is gewoon uit.

en nu?

CTISTopicstarter

3.390 km

Nou dan is de dynamo kapot

Nissanwielmonteur

15.455 km

yep

hansfw

430 km

Oke, bedankt!

CTISTopicstarter

3.390 km

Het is verholpen. Ik heb de dynamo vervangen, dankjewel!

CTISTopicstarter

3.390 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Nissan Micra of stel zelf een nieuwe vraag.