Ik heb een Nissan x-trail waarvan de remmen bij draaiende motor sponzig zijn, indien ik de remmen stevig intrap zonder dat de motor draait is de remdruk gewoon goed, maar bij draaiende motor kan ik de pedaal langzaam verder indrukken (sponzig)
Dit vind ik vreemd daar er zover ik weet een vaste verbinding is tussen pedaal en hoofdremcilinder, het verschil tussen draaiende en stilstaande motor is alleen dat de rembekrachtiger zijn werk gaat doen, of zie ik dit verkeerd.
Of zou het zo zijn dat de rembekrachtiger zo sterk is dat hij remolie door de cups van de hoofdremcilinder kan persen wat me met zonder rembekrachtiger (stilstaande motor) niet lukt
wie weet raad.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Nissan X-Trail of stel zelf een nieuwe vraag.
Gebruik de zoekfunctie maar eens.
Je zult zeggen/denken dit is niet normaal , maar is het wel .
Als je verder geen remklachten hebt als je met de auto rijd , geen paniek.