Nissan Primera: Slot probleem

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2002, Brandstof: Benzine, Motorcode: 1800

Bij de eerste keer ontgrendelen gaat het rechterachterportier van de Primera niet via het buitenhandvat open. Van binnenuit opent de deur wel. Als de deur eenmaal (van binnenuit) geopend is, werkt ook de buitenhandgreep weer. Totdat de auto wordt afgesloten. Gaat het op dezelfde wijze. Eerst van binnenuit openen, daarna werkt het weer normaal. Dit is bij 1 portier zo, rest werkt goed. Het lijkt of de portier bij de centrale ontgrendeling onvoldoende ontgrendeld wordt.

Heb nu het portier open liggen, maar zie dat ik nogal wat toeren uit moet halen om het slot eruit te krijgen. Weet iemand wat dit kan zijn en of dit te verhelpen is?

Geplaatst door

NissanP

60 km

al 16 jaar lid

Reacties

Praten we heir over een Primera P12 of P11??? In het eerste gaval zou ik het slot vervangen.

Nissanwielmonteur

15.455 km

Dank voor je snelle reactie. Het is een P12. Uit je bericht begrijp ik dat het een onoplosbaar probleem is? Zelf had ik de hoop dat een en ander reparabel zou zijn, omdat het steeds de eerste keer is dat het hapert. Daarna werkt het weer. (Tis alleen erg lastig met kids om steeds via de voordeur de achterdeur van binnenuit te openen.) Waarom dus jouw advies?

NissanPTopicstarter

60 km

Omdat het slot met de kabels eraan 1 geheel is.

Nissanwielmonteur

15.455 km

Akkoord, ik ga op zoek naar een slot.......

NissanPTopicstarter

60 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Nissan Primera of stel zelf een nieuwe vraag.