Nissan X-Trail 2006: Startprobleem

Bouwjaar: 2006, Brandstof: Benzine, Transmissie: Handgeschakeld, Motorcode: QR25, Motorinhoud (cc): 2500, Vermogen (kw): 121

We hadden een probleem dat onze auto slecht starte. Op een moment gaf hij aan p0335 en motorlampje ging branden. Ze hebben de nokkenassensor en krukassensor vervangen, nieuwe accu maar hij start nog slecht en motorlampje blijft branden. Heeft iemand een idee wat er aan de hand kan zijn. Als hij start loopt de motor als een zonnetje.

Gerda1954

Geplaatst door Gerda1954 , lid sinds 5 maanden geleden

🌟 Black Friday Superdeals bij Coolblue! 🛍️
Mis het niet! Scoor ongelooflijke kortingen op elektronica en witgoed tijdens de Black Friday uitverkoop bij Coolblue. Beperkte tijd, ongekende aanbiedingen. Klik en bespaar nu op jouw favoriete producten!

0 Reacties

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Nissan X-Trail of stel zelf een nieuwe vraag.