we hebben een patrol met een rare klacht de auto rijdt in de stad niks aan de hand als de auto op de snelweg rijdt en na enige tijd gaat hij eraf en wacht bij het stoplicht onderaan de afrit loopt de temp op maar de kachel geeft koude lucht en de kachel slangen zitten direct op de cilinderkop aan gesloten
we hebben het systeem al ontlucht ,thermostaat gecontroleerd compressie getest alles lijkt goed
iemand een idee
groeten chris
zit er climatecontrol op???
Waterpomp? Worden de kachelslangen wel goed heet?
Is de koelvloeistof na dit gebeuren wel op niveau of moet er iedere keer koelvloeisof bijgevuld worden.?
Het kan misschien de koppakking of de cilinderkop zijn.
Want zo te horen zit er iedere keer een luchtbel in het koelsysteem, vandaar dat de kachel ook niet warm wordt.
Bij patrols scheuren vaak de cilinderkoppen, dit kan bij jou ook het geval zijn. (een klein scheurtje in de cilinderkop dat iedere keer een beetje "compressie" in het koelsysteem laat totdat er een grote luchtbel in zit en de temperatuur van de motor oploopt.
koppakking kapot daardoor slechte serculatie van water
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Nissan Patrol of stel zelf een nieuwe vraag.
kachelkraan kapot of gaat niet open gaat deze met kabel??buitenkabel uit huis geschoten dan gaat je schuif wel op en neer maar verder niets is het een elektrisch bediende kraan even kijken of er spanning opzit
anoniem-1573996169
speed46.320 km