Ik heb een Zafira diesel uit 2002 waarvan de pomp voor de airco stuk is. Waarschijnlijk is het de magneetschakeling, maar hiervoor moet de hele pomp vervangen worden. Bij de dealer zijn de kosten hiervan 678 euro. Is er nog iemand die een wat goedkoper adres hiervoor weet?
Alvast bedankt voor de moeite.
idd, koppeling is los te koop.
Ik snap wel dat de dealer geen losse koppelingen verkoopt.
Die zetten er liever een nieuwe compressor onder.
Ik was zelf met de Benz in Oostenrijk met een kapotte compressor en de dealer daar zei me dat het wel 1000,= moest gaan kosten.
Dat was inclusief vullen, dat wel.
Ik heb hier in Nederland een ruilcompressor laten monteren en inclusief vullen, etc. was ik 425,= kwijt, dus het KAN wel.
Bel maar wat airco revisie bedrijven .
mvg,
Hans.
Hallo
Alle mensen die al gereageerd hebben alvast mijn dank. Maar ik heb nog enkele vragen.
Is het de- en monteren van een pomp zelf te doen? Op internet worden wel pompen aangeboden, maar een airco-specialist vertelde me dat als een pomp lang open was dat hij stuk ging, klopt dat? Heeft iemand misschien adressen waar men mij wat goedkoper kan helpen met de reparatie?
Alvast bedankt en ik laat hier weten wat de eventuele afloop is zodat ik er misschien anderen weer mee kan helpen.
Als het systeem leeg is , kan je zelf de compressor vervangen.
Als het systeem niet leeg is , moet je het door een STEK erkend bedrijf laten doen ,
in verband met het koelmiddel wat niet zo in de lucht mag ontsnappen.
Verder wat ik al zei : bel eens met wat airco revisie bedrijven.
mmvg,
Hans.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Zafira of stel zelf een nieuwe vraag.
Zal niet meevallen. Losse magneetkoppeling is niet leverbaar en bij 'n gebruikte pomp moet je maar afwachten of deze goed is. Prijs is niet extreem voor 'n pomp, vullen en het werk.
Gr.
Petje57build
speed16.825 km