tijdens mn eerste proefrit deed mn motor boven de 2200tpm niet veel. hierboven slaat ie dood en komt dan weer op. UIT zn versnelling kan ik gewoon gas geven, erin doet t probleem zich weer voor.
motormanagementslampje ging branden maar na een reset was dit verholpen. na de reset bleef t olielampje branden, maar t olie peil is goed.
verkeerde olie, versnellingsbak afstellen?
weet er iemand zo op een afstand wat deze problemen kunnen zijn?
bvd
Je kan ook nog ff de rubber ring onder de kunstof sfi bak nakijken, als deze is gescheurd krijg je ook van dit soort rare klachten, heb het zelf 2x gehad in mijn astra gsi, dan denk je dat het de luchtmassa meter is van een paar honderd euro en dan is het een ringetje van 1,50 is ff de moeite waard, en de lfr motor goed schoon houden deze wil nog wel eens traag reageren door vervuiling
[url=http://imageshack.us][img]http://img213.imageshack.us/img213/6484/...[/img][/url]
[url=http://g.imageshack.us/g.php?h=213&i=9he...][img]http://img213.imageshack.us/img213/6484/...[/img][/url]
ik weet dat bij een corsa z12xe er een probleem was met de luchtmassa meter, er kwam water in omdat er in het luchtfilter geen klepje zat misschien is dit bij jou ook het geval. Maar ik denk eerder dat je brandstofpomp een te lage opbrengst heeft, jouw corsa heeft een pomp in de tank bij een astra gsi met deze motor zit de pomp buiten de tank en heeft een hogere opbrengst. Als je je brandstofdruk meet kan deze best goed zijn alleen de opbrengst niet, een astra heeft 8mm brandstof leidingen een corsa heeft 6mm brandstof leidingen!!
Als je alleen de benzine leiding vervangt zal dit niet veel helpen, je hebt dan ook een pomp nodig met een hogere opbrengst, wat je wel tijdelijk even kan proberen is om je retour leiding uit je brandstof gallerij dicht te knijpen en dan kijken hoe hij loopt.
Wat voor motor heeft er origineel in de corsa gelegen?
een c16xe (gelukkig, scheelde een hoop in de ombouw). volgens de sites moet de pomp goed zijn. bij de opel dat ie dezelfde is als van een c20xe.
leidingen verhaal klinkt logisch maar daar is t al te laat voor aangezien t blok er al inhangt en de ruimte beperkt is. had ik maar eerder aan moeten denken.
aangezien de auto lange tijd heeft stilgestaan zou er ook water in de tank kunnen zitten?
Water in de tank kan zeker een probleem zijn, misschien zit het aanzuigfilter in je tank wel verstopt. Ik weet ook dat de ontsteking een probleem kan geven, ik neem aan dat er ook een bobine van een c20xe op zit, de rotor in je verdelerkap moet ook de juiste zijn bij een c20xe zit er in de rotor een bepaalde weerstand deze kan ook wel eens problemen geven (eigen ervaring mee) ze lijken allemaal op elkaar maar zijn het zeker niet. Je kan ook nog de weerstand van je bougie kabels doormeten, deze willen nog weleens doorslaan ik heb slechte ervaring bij deze motor met immitatie bougie kabels.
alle motor-onderdelen hebben we overgezet. t blok komt uit een reeds omgebouwde corsa die we als donor gebruikt hebben. zijn er verschillende rotors te krijgen voor de c20xe? we hebben de rotor wel vervangen ivm een start probleem (bleek dat van de ecu een stukje plastic was afgebroken waardoor de stekker niet goed vast zat. precies op dat punt moest ie contact maken voor de ontsteking).
wat zijn de verschijnselen van een defecte nokkenas sensor?
mn pakkingen zijn er toch nog niet kan iig gaan meten morgen. tanx
Effe offtopic:
Als jullie deze 1000 in 1 dozijn project corsa al vreemd vinden wat dan te denken van deze:
[img]http://i194.photobucket.com/albums/z228/...[/img]
Jupz je ziet het goed: een V6 in een Astra-F
Deze staat nu nog als 2.5 V6 op kenteken.
Maar er licht nu een 3.2 V6 in, dus weer naar het RDW.
Ontopic:
Corsa ombouwen (heb ik ook al gedaan)
Brandstofpomp corsa-B Gsi levert zelfs meer als die van een Astra 2L 16V GSi als het moet.
Probleem:
Zitten de brandstofleidingen niet verkeerd om, dat gebeurd vaak helaas.
retoer en aanvoer verkeerd om.
LMM stekker niet beschadigd
Bij monteren Stuurbekrachtigingssteun wil de Draad van het toerental signaal wel eens breken of beschadigen
Als het een motor is die origineel een Trection Controle systeem heeft gehad kan dit ook het probleem zijn.
Er is dan een Communicatie probleem in de computer
Vervangen van de draadboom van de motor incl computer is dan de oplossing
Zijn alle draden IN de auto juist aan elkaar gemaakt.
kijk anders eens op http://www.corsa-novatuning.nl
daar staat veel op over ombouwen van corsa naar C20XE
Willem
ziet er goed uit willem (pk/kilo-verhouding?) je hebt bekant net zo veel ruimte over als mij.
heb jij je corsa ook naar de RDW gebracht? zo ja, wat ben je hier ongeveer voor kwijt?
corsa nova is mij bekend, die site heeft me flink uit de brand geholpen.
bij mathijssen technics en verbocht motorsport heb ik mn spullen vandaan.
ik heb alles weer in elkaar gezet (gasklephuis schoon gemaakt en nwe pakkingen gemonteerd, zat een klein scheurtje in vacuumslang heb ik vervangen, gasklepsensor vervangen, lmm was vies dus ook vervangen en...
je raad t nooit... alles weer normaal. volgende week naar de keuring.
problemcar bedankt!!!
alfons bedankt!!!
opel666 bedankt!!!
willem12089 bedankt!!!
De Corsa is nooit van mij geweest van van een vriend van mij.
daar is mijn oude C20XE in geplaatst.
deze is nooit gekeurd geweest bij het RDW.
De C20XE is er al weer uit.
Ligt nu een C20LET met fase2 chip in, en is nog steeds een corsa 16 16V op kenteken.
Willem
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Corsa of stel zelf een nieuwe vraag.
Heb het zelf ook gehad met mijn c20xe bij mij was de lucht massameter kapot en de stationeer stappenmotor mvg pieter
opelpower8288
speed205 km