auto
close

Word Nu Gratis Lid van Problemcar.nl! 🚗💡

👉 Waarom lid worden?

Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!

Gratis lid worden

Opel Gt 2007: cruise control valt uit

Bouwjaar: 2007, Brandstof: Benzine, Transmissie: Handgeschakeld, Motorinhoud (cc): 2000, Vermogen (kw): 215

tijdens het rijden valt cruise control uit. Met geen mogelijkheid meer te activeren. knop voor aan en uit op het stuur gaat het lampje niet meer branden. uitlezen levert geen storingscode op. kan de fout wegkrijgen door accu los te koppelen voor min 1 uur.
Opnieuw starten en het lampje van de cruise control gaat netjes aan en uit als je de schakelaar bediend. schakelaar gedemonteerd geen corrosie op de contact en weerstanden gemeten van de contacten zijn alle oke. Wie weet de oorzaak??

Geplaatst door

JohanC54 +60

al 7 uur lid

Reacties

Waar is mee uitgelezen ?
Remlichten werken ?
Schakelaars bij pedalen in orde.
Geen foutcodes in motor of versnellingdbak.

originele gds2 van gm. remlichten werken, signalen van koppeling en remlicht gaan van actief naar niet actief als je ze bediend. dus lijktme sterk als ze stuk zijn. Geen foutcodes in motor bak en bcm.

JohanC54 +60

4 uur

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Gt of stel zelf een nieuwe vraag.