Opel Zafira: koelventilators blijven draaien

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2000

Zafira 1.8 benzine motor. De beide koelventilatoren blijven draaien ondanks dat de motor allang niet meer warm is. Ik kan ze alleen uitkrijgen door de 30A zekering onder de motorkap te verwijderen.

Geplaatst door

jojo5767

55 km

al 21 jaar lid

Reacties

temperatuur zender stuk??
groetjes ceesie

ceesie1583

2.200 km

of de reales blijven hangen wil nog wel is gebeurden dat de vast slaan door de hoge spaning die ze onderbrekken.

gr tijne

tijne

16.530 km

ceesie,
Waar zit deze temp.zender precies, zoiets dacht ik al maar kon niets vinden daarom had ik de zekering er maar uitgehaald.
Is deze simpel te vervangen?

tijne,
De relais, waar zitten die dan? Je bedoeld waarschijnlijk een hoge stroom, trekken die ventilators dan zoveel stroom?
De zekering heb ik vanavond weer terug geplaatst nu is alles weer uit.

gr jo

jojo5767Topicstarter

55 km

Heb je airco erin zitten? Dan kan dat systeem weleens de bron van je ellende zijn. Die schakelen de koelfinnen ook in namelijk.

Op zich eerst dat relais peoberen (makkelijks en snelst) maar blijft het zo dan toch de airco eens nakijken.

Alex218

5.170 km

Bij de bovenste radiateurslag bij de thermostaat
groetjes ceesie

ceesie1583

2.200 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Zafira of stel zelf een nieuwe vraag.