Opel Zafira 2006: Noodzaak software update bij garage?
- 3 maanden geleden gevraagd
- 2 reacties
Heb mijn auto al zo'n 12 jaar niet laten onderhouden door een opel garage. Door wat minder goede ervaring doe ik dat alles zelf behalve APK. Storingen lees ik uit met Opcom. Mijn auto heeft dus zeker 12 jaar geen software update gehad van Opel.
Is dit noodzakelijk wat zijn de verbeteringen?
Geplaatst door Heibel61 , lid sinds 4 jaar geleden
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Zafira of stel zelf een nieuwe vraag.
Met een groots assortiment in de beste auto-onderdelen, aanbiedingen en merken vind je altijd een optimale mix tussen A-merken en aanbiedingen. Voor iedere automobilist weet Carpardoo de juiste auto onderdelen of auto-accessoires te vinden.
2 Reacties
JGC, 3 maanden geleden
Je auto werkt verder toch prima? Een dealer zal niet snel uit zichzelf de software updaten. Dat doen ze alleen als jij binnenkomt met een klacht of storing en de fabrikant aangeeft dat daarvoor de software bijgewerkt moet worden.
Beste antwoord, geplaatst door kaleido 1 PRO, 3 maanden geleden
Als je geen problemen hebt, ze ook niet gaan opzoeken , lekker doorsturen.