👉 Waarom lid worden?
Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!
Hallo, kan met een uitlees of een andere apparaat nagekeken worden of deze dingen niet goed zijn?
Op 120-130km maakt de motor herrie ( op 100-110km iets redelijker), alsof je op de 4de versnelling rijdt, de bougies zij nieuw. Deze auto was 1 jaar geleden geluidloos.
Kan het aan deze dingen liggen: of iets anders? (x1,6xel)
injector,
temp.sensor van de motorregeling
map sensor,
bougie kabels
lambdasonde
krukas en nokkenassensor
luchtmassameter
Of de uitlaat die niet helemaal goed meer hangt en in resonantie komt bij een bepaalde snelheid.....
Hallo Mark, de uitlaat is 1 jaar oud.
18 jaar
O sorry, nee de rubers zijn goed en de uitlaat hangt goed, het ziet er wel goed uit. Afgelopen week heb ik APK gehad.
Groeten Amaiak
18 jaar
Het zou ook loszittende schotjes in de kat kunnen zijn
Ik heb eerder een vraag over de uitlaat en kat. gesteld. Ruim een jaar geleden heb ik het sierstuk van de uitlaat met een slag gewassen en per ongeluk kwam er heel veel water in de uitlaat, de uitlaat was echt vol. En ik heb zoÂ’n 3 maanden lang gereden zonder het te weten. Ik kwam er pas achter bij de APK keuring een jaar geleden. Zou het water het probleem kunnen veroorzaken?
18 jaar
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Astra of stel zelf een nieuwe vraag.
Lisamik,
Mark zal zeker bedoelen dat je uitlaat misschien niet meer hangt zoals hij hoort te hangen,of dat er bv een rubber kapot is en zodoende dat geluid veroorzaakt bij die snelheid!
Stefan
18 jaar