auto
close

Word Nu Gratis Lid van Problemcar.nl! 🚗💡

👉 Waarom lid worden?

Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!

Gratis lid worden
Plaats je probleem add

Opel Frontera: opel frontera bj 2002

Bouwjaar: 2002, Brandstof: Diesel, Motorcode: 2.2 DTI

Ik heb vandaag de kachelradiator vervangen van een opel frontera, daschboard volledig gedemonteerd kachel vervangen alles terug gemonteerd stekkers zitten zeker allemaal in ik start de motor de motor draaid enkele seconde en valt dan weer uit lampje van motorstoring knippert ik lees de wagen uit foutcode B0007 comunicatie regelmodule startblokkering/motorregelmodule geen signaal mogelijke oorzaak bedrading, regelmodule alles werkt alles zit ook op zn plaats en nog steeds hetzelfde probleem ik raak er niet uit ik kan ook de computer van de motor niet uitlezen wat kan het probleem zijn??

Geplaatst door

timluyte +0

al 15 jaar lid

Reacties

Krijgt de motor-ecu wel stroom?

oldford +0
badge

15 jaar

kabel vergeten omgewisseld
of niet goed in elkaar gezet

alles werkt en hij start ik heb ook al geprobeerd met de reserve sleutel maar nog steeds geen vooruitgang alle stekkers zitten goed want hij draaid maar niet lang ik kan ook niet in de motorregelmodulle voor uit te lezen

timluyte +0

15 jaar

alles werkt toch dus veronderstel ik dat hij stroom krijgt maar ik heb geen schema heb wel autodata maar die is beperkt met schema's tot abs

timluyte +0

15 jaar

als je start blokkering er niet afgaat zal ie een paar seconden lopen en dan afslaan
dus denk ik toch een stekker vergeten of niet goed in elkaar gezet

dus daschboard demonteren en alle stekkerverbindingen nakijken?? heeft iemand enig idee waar ik een schema kan vinden?

timluyte +0

15 jaar

je kan toch met minimale demontage bij alle stekkers?
je weet nu waar ze zitten

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Frontera of stel zelf een nieuwe vraag.