Opel Corsa met 2.0 seh: probleem

schedule Aangemaakt op

Hallo, ben sinds kort eigenaar van een corsa a met 2.0 8V (SEH)kaddet motor, rijdt verder super maar een vraagje

- stationair loopt hij een beetje laag en onregelmatig, als hij koud is loopt ie aardig goed, maar zodra hij ff draait begint hij steeds lager staionair te lopen, gaat dan naar de 400 a 500 toeren erg irri dus, waar kan dit aan liggen?


Verder heeft ie een open luchtfilter en de tussendemper is vervangen door een rechte buis, ontsteking (rotor, verdelerkap, bougies) zijn al vervangen.







Geplaatst door

Jaydeem15209

2.510 km

al 23 jaar lid

Reacties

vergeet dit probleem.....menig dealer/garage heeft geprobeerd dit te verbeteren maar het hoort gewoon zo. dit is een eigenschap voor deze motoren/regelsysteem.



Opeltje

41.975 km

hmmm bedankt voor de info, maar mooi xxx dan..... kan het ook niet aan het open luchtfilter liggen dan?

Jaydeem15209Topicstarter

2.510 km

het raar lopen van deze motoren ligt aan het regelsysteem die ze maar even hebben gebruikt. mischien wordt het een en ander wel erger door het filter, maar melemaal perfect krijg je hem niet.



Opeltje

41.975 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Corsa of stel zelf een nieuwe vraag.