auto
close

Word Nu Gratis Lid van Problemcar.nl! 🚗💡

👉 Waarom lid worden?

Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!

Gratis lid worden
Plaats je probleem add

Opel corsa 1.0 x10xe: wil warm niet aanslaan

Bouwjaar: 1997

wij hebben het volgende probleem met een opel corsa
als hij warm is en je wilt hem weer starten wil hij soms niet aan slaan, het probleem doet zich meestal voor als hij een poosje heeft gestaan ongeveer een kwartier,als je weer wat langer wacht slaat hij zo weer aan.

wij hebben de auto uitlaten lezen bij de dealer maar dat lukte niet wel hebben ze er nieuwe software ingeladen maar het probleem is niet opgelost. erkent iemand dit probleem ?
het betreft hier een: opel corsa 1.0 i 12v 40 kw (3 cyl.)


MOTOR type X1.0XE


B.J. 1997


60.00O KM
































Geplaatst door

Jan 1983 +0
badge

al 22 jaar lid

Reacties

komt nog wel eens vaker voor dat de krukas-sensor defect is.

heb er al 3 vervangen de laatste maand.

Verder wil de temp. sensor nog wel eens voor problemen zorgen maar dan krijg je de motor meestal wel gestart.



tomm +0

22 jaar

temp.sensor had ik gemeten is goed, dus heb de krukas sensor vervangen,het lijkt goed het probleem heeft zich nog niet weer voor gedaan, maar even een paar dagen afwachten.

ik laat het wel even weten.



Jan 1983 +0
badge

22 jaar

100 % zeker dat het de krukas posietie sensor boven de startmotor is. komt vaker voor bij de x10 xe en x12 xe motoren.





Opeltje +0
badge

22 jaar

ik hoop dat je gelijk hebt opeltje want bij de opel dealer bij ons in de buurt kenden ze het probleem wel maar ze dachten gelijk aan de computer en dat is veel duurder voor de klant
jullie horen het nog wel.

Jan 1983 +0
badge

22 jaar

het is inmiddels een paar weken geleden en het probleem is inderdaad opgelost na vervanging van de krukas-sensor.

Jan 1983 +0
badge

21 jaar

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Corsa of stel zelf een nieuwe vraag.