Opel Astra: schokdempers lopen leeg...help!

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2000, Brandstof: LPG, Motorcode: 1.6 16v XEL

Goedemiddag opel-liefhebbers,

sinds enige tijd heb ik het probleem dat mijn oppompbare schokbrekers onder mijn opel astra station langzaam maar zeker (binnen 1 week) leeglopen.

Alles is al een keer gecontroleerd en er was geen lekkage naar voren gekomen. Heeft iemand ervaring met dit probleem. En nog mooier een mogelijke oplossing?

Ik hoor het graag van jullie. Alvast bedankt.

Groet

Geplaatst door

AstraG16

440 km

al 23 jaar lid

Reacties

Beste Harry, Opel liefhebbers heb je hier niet veel, maar vervang het set e.v.t. met gewone olie of gasdempers dan ben je er vanaf.
Als je de hoogteregeling nodig vind, dan verder zoeken naar lekkage in je leidingvulsysteem of schokbrekers.
suc6 Thijs

matthijs1

1.940 km

Beste Mathijs, Dat waag ik te betwijfelen...maar goed. Even terug naar het probleem. De problemen begonnen toen een slang door slijtage is vervangen. Is hulpveren misschien een optie? Hoe kom ik er achter waar het lek zit? Ik vermoed dat het iets te maken heeft met het ventiel, maar hoe kom ik hier achter?
Groetjes Harry

AstraG16Topicstarter

440 km

probeer het systeem eens in te spuiten met gaslekzoeker ( zeepoplossing in een spuitbus ) oid.

marco

rykmarco

1.005 km

Het is een bekend probleem, gewoon vervangen door conventionele veren ipv het waardeloze luchtsysteem.

pe3hmp

6.370 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Astra of stel zelf een nieuwe vraag.