Opel Astra 1.4: Startproblemen

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1995

Sinds dat de koppakking van deze motor vervangen is, is er redelijk veel gebeurd. De koppakking is ongeveer een maand of anderhalve maand geleden vervangen. Na enkele dagen viel opeens de stuurbekrachtiging weg, dit probleem heeft zich overigens niet vaker voorgedaan.
Helaas is nu het feit dat de motor onregelmatig loopt, vlak na het starten en deze enkele 'tikken' geeft. Op de accu is al een spanningszoeker aangesloten geweest, en die gaf aan dat alles in orde was.

Iemand enig idee wat hier de oorzaak van kan zijn ?

Mvg M. Koot

Geplaatst door

MaartenK

790 km

al 22 jaar lid

Reacties

kun je eens beter proberen uit te leggen wat je onder het tikken verstaat?

Opeltje 41.975 km Reageer
klepstoters? olie wel op peil?

Opeltje 41.975 km Reageer
Ja, olie is op peil.
MaartenK Topicstarter 790 km Reageer
Ik was onlangs in Brabant en toen startte ie de eerste keer wel, maar ook dat tikkende geluid. Vervolgens uitgezet, en weer opnieuw gestart, en dat lukte dus niet. Aangeduwd en toen kwam de motor erg moeizaam op toeren.
MaartenK Topicstarter 790 km Reageer
Je hoort zeg maar een tikkend geluid, alsof er iets in de cilinders, of iets roterends aanloopt.
MaartenK Topicstarter 790 km Reageer

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Astra of stel zelf een nieuwe vraag.