Sinds enige tijd gaat de temp meter maar traag tot max. 70 à 75 °,eveneens af en toe verlies van koelvloeistof .Er zit een hevige druk in koelvloeistofbakje.Reeds thermostaat + tempsencor + radiator en stop van bakje vervangen,geen beterschp.Nergens koelvloeistof te bespeuren.Iemand een idee vanwaar de problemen komen ?
dank.
waterpomp is nog goed???
als dat allemaal vervangen is en je moet koelvloeistof bijvullen zonder dat hij uitwendig lekt,rijd je dit gewoonweg op en gaat via je koppakking of gescheurde kop,laat er eens bij een garage een snuffelaar op je expansibakje zetten,kunnen ze zien ofdat er gassen in je koelvloeistof komen,hoge druk staat er altijd op,dit wil niet zeggen dat er wat aan de hand is maar als je elke keer moet bijvullen klopt niet,je oliepeil gaat ook niet omhoog???dat het koelwater je carter ingaat(koppakking)
dat is een apparaatje dat zetten ze op je koelvloestof reservoir en daarmee kunnen ze zien ofdat er uitlaatgassen in je koelwater komen(koppakking of kop)
typ effe in bij googel --koelvloeistof snuffelaar--,kom je wat meer te weten.
als er op jou dashbord geen geel lampje brand valt er niks uit te lezen,dan heeft ie namenlijk geen storing geregistreerd.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Astra of stel zelf een nieuwe vraag.
lekke koppakking
anoniem-1573996169
speed46.320 km