Opel Frontera: ventilator

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1999, Brandstof: Benzine, Motorcode: 2.2

Hai.

Ventilator slaat te laat aan. Temperatuur loopt op en wel boven de 100 graden. wat kan ik hier aan doen.

Rick

Geplaatst door

Rickrick27

65 km

al 17 jaar lid

Reacties

Bij welke temperatuur slaat deze aan en zakt de temperatuur dan ook weer? 100 graden is niet vreemd, als deze ook maar weer zakt.

gr. Arjan

Hai.

De temperatuur zakt wel weer omdat dan wel de ven aanslaan maar dat is boven de 100graden. Wanneer ik de airco inschakel gaan ze wel beide te gelijk aan.
Dit is uiters storent omdat dit probleem zich niet eerder voor heb gedaan.

Rick

Rickrick27Topicstarter

65 km

Dit kan ook bedrog zijn,indien bv de sensor die de meter op het dashbord aanstuurt niet meer de juiste waarde aangeeft,en zo die paar graden verschil maakt..

Maar zoals gezegd is dit normaal..

En indien alles origineel is,waar we vanuit gaat,de boel lekker zitten laten en verder rijden..

Gr Stefan

stefan84

86.660 km

hai.

Kan het ook zo zijn omdat ik mijn dashbord los gehaald heb dat er wat met de bedrading van de temperatuur meter kan zijn. Dit omdat nu de tempsensor achter bij mijn blok en de termostaat in de ingang van mijn blok zijn vervangen.

Groet Rick

Rickrick27Topicstarter

65 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Opel Frontera of stel zelf een nieuwe vraag.