peugeot 406 hdi bj 2000
tijdens het op contact zetten licht het sleutel symbool van de starblokkering op, startmotor draait dan wel maar motor slaat niet aan.
de b.s.i en leesspoel zijn al vervangen bij de dealer i.v.m dit euvel, daarna nog steeds zelfde probleem. de startblokkering is nu uitgeschakeld waarna het een hele tijd goed ging.
nu echter weer zelfde probleem, zodra je hem op kontakt zet en het het symbool met de sleutel brand krijg je hem niet aan de praat, startmotor draait dan wel. licht dit symbool tijdens het starten niet op loopt de motor meteen.
als je hem na het niet willen starten een kwartier laat rusten start hij plots wel en laat hij het sleutel symbool ook niet zien op het display.
iemand die hier eventueel een oplossing voor heeft?
Het chassis nummer staat ook op het kentekenbewijs. Mocht je dat wel in de buurt hebben...
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Peugeot 406 of stel zelf een nieuwe vraag.
is het alleen met koude start?
antoonio
speed5.735 km