Ik ben er weer. Ik heb bij een peugdealer de auto op de brug laten zetten.De zogenaamde aanlopende remmen is een kapotte aandrijfas. Alleen nu wil het feit dat de dealer en anderen verklaren dat de as al kapot was tijdens de apk op 27 oktober dit jaar. Alleen wil niemand dit op schrift zetten. Ik ben dus gewoon belazerd met deze auto. Zaterdag ga ik naar de dealer. Hij moet de auto komen halen, omdat het gevaarlijk schijnt te zijn te rijden met zo;n as. De ashoes is gescheurd en de as is gortdroog.
Lijkt me trouwens sterk dat de as bij de APK al kapot was.........
Neen, bij de apk valt dat gelijk op. APK is nog altijd een moment opname. Dus de hoes kan bij de apk wel al droogte scheurtjes hebben en dus nog dicht zit en dus goedkeur is. En nu er een stuk meegereden is, de hoes kapot is gegaan en het vet weggeslingerd is.
Er bestaat geen adviespunt hiervoor.
Dan moest de auto zeker met ernstige mate lekken, via bijv. een aandrijfaskeerring. Je hebt wel heel erg pech, moet ik zeggen.
Zonder olie is een versnellingsbak zo naar de knoppen.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Peugeot 205 of stel zelf een nieuwe vraag.
Ik dacht dat je hem al had omgeruild voor een AX?
306 cabriobuild
speed8.685 km