Peugeot 106: Druklager defect peugeot 106?

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1997, Brandstof: Benzine, Motorcode: 1.1

Hallo ,

Heb hier een peugeot 106 accent en als ik de motor start hoor je hem al ratelen uit de bak zodra ik hem koppel word het erger..

nu komt het.. als ik het koppelingspedaal omhoog trek met mijn hand dan is het geluid helemaal weg .. heb dus het idee dat de hevel van de druklager niet geheel terug komt wat zou hierbij het probleem kunnen zijn ? toch de druklager defect ?

Hoor graag van jullie kenners ,

mvg Nick

Geplaatst door

Pindaaa

1.530 km

al 16 jaar lid

Reacties

In normale positie van het pedaal, ligt het druklager tegen de drukgroep. Op moment dat je het pedaal iets omhoog trekt, trek je het druklager vrij van de drukgroep. Zo uit je bericht op te maken is het druklager defect.

hans4074

28.090 km

Ga er maar vanuit dat je druklager kapot is , of de drukvingers beschadigd van de drukgroep , in beide gevallen moet de bak eraf.

kaleido 1

158.395 km

Inderdaad Kaleido, de boel demonteren.
Gr.

firedriver

9.430 km

Bak erachter weg gehad en idd , druklager defect . Koppelingsset kompleet vervangen met drukgroep en lager en hij rijd weer super!

PindaaaTopicstarter

1.530 km

Mooi man.

kaleido 1

158.395 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Peugeot 106 of stel zelf een nieuwe vraag.