Hallo,
Ik heb begin dit jaar een peugeot 106 1.4 XR aangeschaft uit 1996. Deze reed goed, nieuwe accu, distributieriem, filter en dynamo.
Na enkele maanden ging regelmatig het rode lampje branden van de temperatuur. Witte rook bij starten en op een geven moment geur van zwavel in auto. Naar garage geweest en naar alle waarschijnlijkheid koppakking. Deze is nu vervangen en de temperatuur blijft op orde.
Wat wel nog steeds aanwezig is, is het soort van inhouden van de motor. Heb het gevoel als ik gas geef dat er meer in de motor zit, dan er uitkomt. Ik merk ook fluctuaties hierin.
Daarnaast ben ik abuis of de lekkage aan de linkervoorkant van de motor, nu erger is geworden na het vervangen van de koppaking (lekt olie op de grond nu). Ik had idee dat dit bij aankoop al was, maar meer op zweten leek, dan echt lekken.
[url=http://postimg.org/image/i8yxjh381/][img]http://s24.postimg.org/i8yxjh381/foto_Me...[/img][/url]
Mocht je toch over gaan tot een reparatie (vervanging koppakking), in de onderstaande link is hierover al heel veel geschreven.
Mocht je er ook nog foto's bij willen, stuur mij dan een pb en ik stuur je wat foto's van mijn eigen reparatie.
https://problemcar.nl/topic/peugeot/klap...
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Peugeot 106 of stel zelf een nieuwe vraag.
Heb ik ook. Is zo goed als zeker de koppakking.
MarcoVering
speed65 km