Peugeot 207: Inhouden na koude start

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2006, Brandstof: Benzine, Transmissie: Handgeschakeld

Hoi ben sinds een week trotse eigenaar van een peugeot 207 1.4 benzine. De auto houdt na koude start in als ik wil optrekken. Soms kan ik wegrijden soms valt de motor uit. Mocht ik met hoge toerental en koppeling half optrekken gaat het vaker goed maar dat is ook weer niet de bedoeling. Op snelheid merk je er niets van stationair hapert de toerental ook niet heb vandaag de bougies vernieuwd echter nog steeds zelfse probleem. Nog enkele tips of ervari g hiermee??

Geplaatst door

Bmw 645

105 km

al 13 jaar lid

Reacties

Plaats de laatste 8 posities van het chassisnummer eens?

hans4074

28.090 km

ik heb exact de zelfde problem zoals hierboven vermeld staat.
ik ben ook benieuwd naar de tips en of ervaringen hiermee, zodat dit euvel opgelost kan worden.

alvast bedankt allemaal

Yucel

195 km

Heb je de auto bij een bedrijf gekocht? Dan heb je recht op de wettelijk verplichte garantie, onafhankelijk of je nu wel of niet de extra Bovag garantie hebt.
Zie: https://www.consuwijzer.nl/garantie-repa...

oldford

117.985 km

oldford,

via marktplaats gekocht particulier.
ik lees veel over updaten van de software, dealer gebeld maar die zeggen dat er geen update is hiervoor.

Yucel

195 km

Je geeft aan hetzelfde probleem te hebben, maar welke motor betreft het? Plaats de laatste 8 posities van het chassisnummer eens?
Antwoord van BMW 645 hoef je niet meer op te rekenen. 1 van de velen die hier een vraag steld en vervolgens niets meer laat horen, dus als jij beloofd wel te reageren, dan wil ik met alle plezier even voor je kijken of er iets over te vinden valt.

hans4074

28.090 km

Hans,

Sorry voo de late reactie

Yucel

195 km

Ik kan je hulp goed gebruiken.
Ik stuur je later mijn chassisnummer.

Yucel

195 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Peugeot 207 of stel zelf een nieuwe vraag.