Peugeot 206: Koppeling Peugeot 206

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 1999, Brandstof: Benzine, Motorcode: 1.4

Heeft iemand een werkomschrijving voor het demonteren van de versnellingsbak?

Geplaatst door

Lisher

2.510 km

al 14 jaar lid

Reacties

Wat is het probleem Hermen?

jhl

57.015 km

Druklager moet vervangen worden (dus hele set). Heb nog niet eerder koppeling gedaan, vandaar dat ik aan de hand van omschrijving wil zien of ik dit zelf ga doen.

LisherTopicstarter

2.510 km

Op zich is dit bij een 206 1.4 een vrij simpele reparatie en me dunkt dat een beetje professional hier weinig moeite mee zal hebben.

hans4074

28.090 km

Idd een makkelijk werkje. Druklagers gaan heel regelmatig stuk. Altijd de oliekeerringen van de versnellingsbak/cardans mee vervangen.

jhl

57.015 km

Ik heb nog nooit een versnellingsbak verwijderd en koppeling vervangen, maar eens moet de eerste keer zijn. 206 blijkt dus relatief eenvoudig te zijn, dus wellicht de juiste auto om als eerste te doen?
Maar heeft iemand een werkomschrijving?

LisherTopicstarter

2.510 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Peugeot 206 of stel zelf een nieuwe vraag.