👉 Waarom lid worden?
Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!
Na het vervangen van de koppelingsplaat met drukgroep is de koppelingskabel te strak. Ik heb gezocht naar een instelmogelijkheid, maar niets kunnen vinden. Kan de arm misschien versteld worden? Als noodoplossing heb ik de rubbermof aan het einde van de kabel gedemonteerd om meer speling te krijgen. Het werkt , maar de rubberdemping is nu weg waardoor je een trilling in je pedaal voelt. Kan mij iemand hiermee helpen?
Oltimer Jansen. Je verdient een standbeeld! Het klopte, je kan de kabel inderdaad langer trekken en dan monteren . Mijn probleem is opgelost. Alweer hartelijk dank.
Jo Vraets
20 jaar
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Peugeot 806 of stel zelf een nieuwe vraag.
De kabel heeft een zelfstellend mechaniek dat als het te strak staat zichzelf niet terug stelt,eerst ontspannen en dan voorzichtig speling erop trekken en anders de kabel vernieuwen.
20 jaar