Van een bevriende 806 HDI rijder kreeg ik de vraag of een standkachel die standaard gemonteerd is in z'n auto om te bouwen is naar een echte normaal, met een afstandsbediening te bedienen , standkachel.Aangezien dit een vraag is waar zelfs de oldtimer geen antwoord op heeft leg ik hem hier maar eens neer.
er zijn van webasto inderdaad mooie setjes leverbaar, alleen ik heb ze een keer gemaild voor informatie hierover maar nooit antwoord gehad. ik denk dat je namens de zaak gewoon even moet bellen. de ervaring die ik met deze setjes(met telestartfunctie of tijdklok heb is goed) relatief simpel in te bouwen en makkelijk in gebruik.
Surf eens naar
http://ww2.webasto.de/pdf/ebv/97007C.pdf
mvg
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Peugeot 806 of stel zelf een nieuwe vraag.
Ja dat is mogelijk. Er zit een waterpomp op voor de circulatie en de standkachel heeft een massapuls nodig om te beginnen. De massa puls komt normaalgesproken uit de motor ebe. Er zijn complete setjes leverbaar voor dit geheel bij webasto.
De kachelmotor moet ook gaan draaien.
greefjebuild
speed650 km