👉 Waarom lid worden?
Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!
Sinds gistermiddag valt mij een vreemd licht zoemend geluid op tijdens het rijden. Heel duidelijk wanneer ik b.v. rustig doortrek van de 2e naar de 3e versnelling een licht zoemend bijgeluid als van een elektromotortje.
Wat kan dit zijn?
Bij de dealer langsgeweest. Monteur denkt dat het ligt aan de dynamo of de stuurbekrachtiging. Hij denkt het laatste. Moet volgende week de auto brengen en ben hem dan een paar dagen kwijt. Een riem moet eraf en dan kunnen ze pas bekijken wat er precies aan de hand is. Gelukkig zit er nog garantie op.
18 jaar
wat ik wel eens meegemaakt heb is dat het brandstoffilterhuis dit geluid veroorzaakt
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Peugeot 406 of stel zelf een nieuwe vraag.
Wat wel eens vaker voorkomt, is dat de dynamo zo'n dergelijk geluid gaat maken, maar is natuurlijk zo moeilijk tezeggen. Dit komt ook vaak voor bij de 307 hdi's
18 jaar