auto
close

Word Nu Gratis Lid van Problemcar.nl! 🚗💡

👉 Waarom lid worden?

Klik hieronder en word vandaag nog GRATIS lid!

Gratis lid worden

Peugeot : olielekkage onderblok

hallo ik ben in het bezit van een 106 1.1 inj loopt perfect alleen probleem dat ie een beetje olie lekt de carterpakking heb ik al vevangen klepdeksel pakking ook.
heb gister de motor afgespoten en is duidelijk te zien dat de olie bij het onderblok lekt. heb alle bouten al aangedraait maar lekt helaas nog steeds. wie kan mij vertellen of het moeilijk is om een nieuwe pakking aan te brengen? incl krukas keeringen enz
alvast bedankt
mvg luuk

Geplaatst door

luuk6738 +0

al 19 jaar lid

Reacties

Wat Jan zegt, komt vaak voor.
Ter aanvulling, Kijk in de buurt van de dynamo tussen blok en kop.

Peter8838 +0

18 jaar

WAAR lekt de olie bij het onderblok?
Welke pakkingen wil jij nog meer vervangen?

Santa +0

18 jaar

ze willen nog wel eens olie lekken naar buiten via de koppakking; het olie kanaal zit bij de distrubutiriem aan de uitlaat zijde als je daar olie sporen ziet moet je de koppakking vervangen.
groetjes jan.

jan T +255
badge vip badge

18 jaar

hij lekt bij de dynamo tussen het cilinder en het onderblok

luuk6738 +0

18 jaar

Dan is de koppakking lek.
Succes.

Peter8838 +0

18 jaar

de cilinderkop zit toch niet aan het onderblok vast

luuk6738 +0

18 jaar

Dat hangt er een beetje van af wat jij onder cilinderkop en onderblok verstaat, Luuk....
Aan de omschrijving zo te lezen is het idd de lokatie waar deze blokjes wel eens willen zweten danwel wat meer gaan lekken.

Santa +0

18 jaar

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Peugeot Overig of stel zelf een nieuwe vraag.