Peugeot Partner: Onderste klepdeksel pakking peugeot Partner

schedule Aangemaakt op
Bouwjaar: 2004, Brandstof: Diesel, Motorcode: 1,9 Diesel

De onderste klepdeksel pakking lekt. Na verwijdering onderste klepdeksel lijkt of er vloeibare pakking wordt gebruikt. De pakking die ik als vervaniging heb meegkregen is zwart met een dikte van 0,5 cm. Bij montage hiervan blijft hij niet op z'n plaats zitten. De pakking die ik heb gekocht is niet origneel. Wat levert Peugeot hiervoor.

Wie draagt mij de oplossing aan!

Groet,
Gerhard

Geplaatst door

Gerhard3599

950 km

al 23 jaar lid

Reacties

ik. zit origineel met vloeibare pakking in elkaar. moet je ook weer zo monteren.

harry4203

39.460 km

Er hoort inderdaad vloeibare prut tussen, maar de ene prut is de andere niet en is inderdaad afhankelijk van de dikte die opgevuld moet worden. Kwaliteit zal zeker meespelen, evenals de voorbewerking zoals reinigen en ontvetten. Peugeot zal daar ongetwijfeld een prutje voor voorschrijven. Wat wij hiervoor gebruiken geeft goede resultaten voor allelei afdichtingsdoeleinden, maar weet zo gauw de productnaam niet. Met uw goedvinden zal ik morgen kijken en melden.

hans4074

28.090 km

TUNAP 359 tun sil gasket

hans4074

28.090 km

Of vloeibare pakking van Loctite is super!

Quick Gasket 5910

Gr Stefan

stefan84

86.660 km

Quick Gasket toegepast, probleem verholpen

Gerhard3599Topicstarter

950 km

Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Peugeot Partner of stel zelf een nieuwe vraag.