Hallo allemaal, ik heb een prebleem met mijn gas.
De motor reed op een gegeven moment op gas en benzine tegelijk. Later rook ik gas en keek ik even onder de motorkap en op het moment dat ie op gas loopt spuit er allemaal gas uit de injectoren (alle 4). Wat kan het zijn zit te denken aan de CPU maar hoe kan die ervoor zorgen dat er gas lekt?
Heeft iemand hier ervaring mee?????
Alvast bedankt gr Peter
Ik had laatst ook een gaslek bij 1 vd injectors. Ik heb alle o-ringetjes vervangen van de injectors en nu is het probleem opgelost.
Wel vreemd dat het bij alle 4 de injectors lekt overigens. Of lijkt dat maar zo omdat er eentje langs de andere spuit?
Bij mij zitten de injectors aan de onderkant waardoor het spruitstuk gedemonteerd moest worden. Veel arbeid en weinig materiaalkosten dus.
Groet,
Jeroen.
Is er niet een probleem met de drukregelaar waardoor de druk veel te hoog wordt ? Ik zou toch even een specialist bezoeken hiervoor.
Niet gevonden wat je zocht? Misschien is je vraag al eens beantwoord voor je Peugeot 406 of stel zelf een nieuwe vraag.
Ik zou snel de LPG installatie uitzetten/loskoppelen en ermee naar de LPG specialist gaan.
kjdkraker
speed3.215 km